KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145179

nr 1414 5179

Sven Ahlgren

(1922-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 59. Olja på duk, 94x50cm, yttermått inklusive ram: 98x54cm

Sven Harald Ahlgren, svensk bildkonstnär född 1922, död 1997.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:26:46

22/8 19:30:37 1      Vinnande bud

Sven Ahlgren

Läs mer om Sven Ahlgren